Xocalı soyqırımının 33-cü ildönümü ilə əlaqədar tədbirlər keçirilib
Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən təhsil müəssisələrində Xocalı soyqırımının 33-cü ildönümü ilə əlaqədar tədbirlər keçirilib.
ƏtraflıFənn olimpiadalarının respublika mərhələsinin yarımfinal turu keçirilib
Fevralın 23-də cari tədris ili üçün fənn olimpiadalarının respublika mərhələsinin yarımfinal turu keçirilib.
Ətraflı"Balaca fidanlarımıza işıq yolu olaq" layihəsinin icrası davam edir
Şəmkir rayonu İsgəndər Aznaurov adına Kür qəsəbə tam orta ümumtəhsil məktəbində "Balaca fidanlarımıza işıq yolu olaq" layihəsinin icrası davam edir.
ƏtraflıTərbiyəçi-müəllimlər üçün təlimlər davam edir
Tərbiyəçi-müəllimlər üçün təlimlər davam edir.
Ətraflı21 Fevral - Beynəlxalq Ana Dili Gününə həsr olunmuş tədbirlər keçirilib
Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən ümumi təhsil müəssisələrində 21 Fevral - Beynəlxalq Ana Dili Gününə həsr olunmuş tədbirlər keçirilib.
Ətraflıİşə qəbul üzrə müsabiqənin müsahibə mərhələsində uğur qazanan tərbiyəçi-müəllimlərlə görüş keçirilib
Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən məktəbəqədər təhsil müəssisələrinə işə qəbul üzrə müsabiqənin müsahibə mərhələsində uğur qazanan tərbiyəçi-müəllimlərlə görüş keçirilib.
ƏtraflıVətəndaş qəbulu keçirilib
Fevralın 12-də Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsində vətəndaş qəbulu keçirilib.
Ətraflı”Cerebry” layihəsinə yeni qoşulan ümumtəhsil məktəblərinin rəhbərləri və müəllimləri ilə görüş keçirilib
”Cerebry” layihəsinə yeni qoşulan ümumtəhsil məktəblərinin rəhbərləri və müəllimləri ilə görüş keçirilib.
ƏtraflıMərkəzləşdirilmiş qaydada monitorinq keçirilib
Gədəbəy rayonu üzrə təhsil sektorunun təşkilatçılığı ilə ümumi təhsil müəssisələrinin 4-cü siniflərində təhsil alan şagirdlər üçün mərkəzləşdirilmiş qaydada monitorinq keçirilib.
ƏtraflıŞəmkir rayonu Əhməd Cəmil adına Zəyəm qəsəbə tam orta ümumtəhsil məktəbi əsaslı təmirdən sonra istifadəyə verilib
Fevralın 10-da Şəmkir rayonu Əhməd Cəmil adına Zəyəm qəsəbə tam orta ümumtəhsil məktəbi əsaslı təmirdən sonra istifadəyə verilib.
ƏtraflıMəktəbəqədər təhsil müəssisələrinin tərbiyəçi-müəllimləri üçün psixoloqların iştirakı ilə təlimlərə start verilib
Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində fəaliyyət göstərən məktəbəqədər təhsil müəssisələrinin tərbiyəçi-müəllimləri üçün psixoloqların iştirakı ilə təlimlərə start verilib.
ƏtraflıAnar Məcidov Şəmkir şəhəri 3 nömrəli körpələr evi-uşaq bağçasında kollektivlə görüş keçirib
Fevralın 5-də Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsinin müdiri vəzifəsini icra edən, müdir müavini Anar Məcidov Şəmkir şəhəri 3 nömrəli körpələr evi-uşaq bağçasında kollektivlə görüş keçirib.
Fevralın 5-də Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsində vətəndaş qəbulu keçirilib.
ƏtraflıQazax rayonunda məktəb direktorları ilə görüş keçirilib
Fevralın 4-də Qazax rayonunda son üç ilin nəticələrinin təhlili və məktəblərdə idarəetmə keyfiyyətinin artırılması məqsədilə ümumi təhsil müəssisələrinin direktorları ilə xüsusi görüş keçirilib.
Ətraflı6-cı siniflərində təhsil alan şagirdlər üçün mərkəzləşdirilmiş qaydada monitorinq keçirilib
Gədəbəy rayonu üzrə təhsil sektorunun təşkilatçılığı ilə ümumi təhsil müəssisələrinin 6-cı siniflərində təhsil alan şagirdlər üçün mərkəzləşdirilmiş qaydada monitorinq keçirilib.