“Fövqəladə hallar uşaqların gözü ilə” XII Respublika uşaq yaradıcılıq müsabiqəsinin qalibləri mükafatlandırılıb
Fövqəladə Hallar Nazirliyi və Elm və Təhsil Nazirliyinin birgə təşkilatçılığı ilə keçirilmiş “Fövqəladə hallar uşaqların gözü ilə” XII Respublika uşaq yaradıcılıq müsabiqəsinin qalibləri mükafatlandırılıb.
ƏtraflıBir qrup təhsil işçisi təltif edilib
Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsində təhsilin inkişafındakı xidmətlərinə, gənc nəslin təlim-tərbiyəsi istiqamətində yüksək nailiyyətlər əldə etdiklərinə görə təltif edilmiş bir qrup təhsil işçisinə “Azərbaycan Respublikası qabaqcıl təhsil işçisi” döş nişanı və “Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyinin Fəxri Fərmanı” təqdim olunub.
ƏtraflıTərbiyəçi-müəllim vəzifəsinə işə qəbul üzrə növbəti müsahibə mərhələsinə start verilir
Tərbiyəçi-müəllim vəzifəsinə işə qəbul üzrə növbəti müsahibə mərhələsinə start verilir.
ƏtraflıVətəndaş qəbulu keçirilib
Dekabrın 11-də Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsində vətəndaş qəbulu keçirilib.
Ətraflı“Oyunlaşdırma metodları ilə ibtidai sinif şagirdlərinin riyazi bacarıqlarının artırılması” adlı layihənin açılış tədbiri keçirilib
“Oyunlaşdırma metodları ilə ibtidai sinif şagirdlərinin riyazi bacarıqlarının artırılması” adlı layihənin Ağstafa şəhəri Əmirxan Hüseynov adına 1 nömrəli tam orta ümumtəhsil məktəbində açılış tədbiri keçirilib.
ƏtraflıMəktəbdənkənar təhsil müəssisələrinin rəhbərləri ilə təlim xarakterli görüş təşkil olunub
Məktəbdənkənar təhsil müəssisələrinin rəhbərləri ilə təlim xarakterli görüş təşkil olunub.
Ətraflı"Məktəbimizdə Skaut dəstələrinin yaradılması" layihəsinin açılış tədbiri keçirilib
"Məktəbimizdə Skaut dəstələrinin yaradılması" layihəsinin açılış tədbiri keçirilib.
Ətraflı“Məktəblərə kitab ianəsi” layihəsi çərçivəsində görüş keçirilib
“Məktəblərə kitab ianəsi” layihəsi çərçivəsində görüş keçirilib.
Ətraflı“Zəfər” respublika yaradıcılıq festival- müsabiqəsinin qalibləri ilə görüş keçirilib
“Zəfər” respublika yaradıcılıq festival- müsabiqəsinin qalibləri ilə görüş keçirilib.
ƏtraflıTəhsil müəssisələrində inklüziv siniflər
Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsinin tabeliyində olan 4 ümumtəhsil məktəbində 8 inklüziv sinif fəaliyyət göstərir.
Dekabrın 4-də Qazax-Tovuz Regional Təhsil İdarəsində vətəndaş qəbulu keçirilib.
ƏtraflıBeynəlxalq Əlillər Günü münasibətilə tədbir keçirilib
Şəmkir Rayon İcra Hakimiyyətinin və Şəmkir rayonu üzrə təhsil sektorunun təşkilatçılığı ilə Beynəlxalq Əlillər Günü münasibətilə tədbir keçirilib.
Ətraflı“İnteraktiv simulyasiyalarin dəstəyilə riyaziyyat fənninin əyləncəli və öyrədici təşkili” layihəsinin açılış mərasimi keçirilib
“İnteraktiv simulyasiyalarin dəstəyilə riyaziyyat fənninin əyləncəli və öyrədici təşkili” layihəsinin açılış mərasimi keçirilib.
ƏtraflıMərkəzləşdirilmiş qaydada monitorinq imtahanı keçirilib
Ağstafa rayonu üzrə təhsil sektorunun təşkilatçılığı ilə ümumtəhsil məktəblərinin 6-cı sinifləri arasında mərkəzləşdirilmiş qaydada monitorinq imtahanı keçirilib.
ƏtraflıFənn Olimpiadalarına hazırlaşan şagirdlər üçün sınaq imtahanı keçirilib
Şəmkir rayonu üzrə təhsil sektorunun təşkilatçılığı ilə ümumtəhsil məktəblərində Respublika Fənn Olimpiadalarına hazırlaşan şagirdlər üçün sınaq imtahanı keçirilib.